Gumové pásy na bagry, stavební a zemědělskou techniku

Náš sortiment zahrnuje gumové pásy v šířce od 130 mm až do 800 mm pro bagry, minibagry, mikro, mini a midi rýpadla, smykem řízené nakladače, pásové dumpry a jiné pásové stroje.

Využití našich pásů je možné v nejrůznějších aplikacích. Řešení našim zákazníkům pomáháme najít v oblasti pásů pro stavební stroje, těžkou mechanizaci a důlní aplikace, až po speciální aplikace pásů na zemědělské stroje. Samozřejmostí je pro nás vždy řešení konkrétnímu zákazníkovi na míru, adekvátně jeho požadavkům.

Nabízíme kompletní sortiment pásů pro stavební stroje značek, jakými jsou např. Komatsu, Takeuchi, Yanmar, Caterpillar, Kubota, JCB, Peljob, Schaeff, Bobcat, Gehl, Gehlmax, Neusson, Nissan, Kobelco, Hitachi, Case, Fermec apod. Jsme schopni dodat přesný typ pásu na jakýkoliv stroj.

 

Pásy Camso

Camso

Mezi našimi produkty najdete na prvním místě prověřenou kvalitu kanadského výrobce CAMSO.

  • Poskytují skvělou životnost a odolnost vůči poškozením a závažným defektům.
  • Jejich životnost je až o 50% větší oproti běžným pásům.
  • Zaručují výbornou ochranu proti vyzutí pásu.
  • Nepřerušované pozinkované lano uvnitř pásu.
  • Antivibrační články pásu zamknuty do sebe.
  • Ochrana boků pásů proti poškození.

Pásy CAMSO jsou dodávány do prvovýroby strojů těchto značek: Bobcat, Case, Cat, Eurodig, Gehl, JCB, Komatsu, Kubota, New Holland, Neuson, Yanmar a dalších.

 

Pásy Robustrack

Robustrack

Robustrack je vhodným řešením pro každého zákazníka hledajícího výborný poměr kvalita/cena/výkon.

  • Nepřerušované pozinkované lano uvnitř pásu.
  • Odolná směs s 50% podílem přírodního kaučuku.
  • Přepnutí před vulkanizací (zabraňuje natáhnutí pásu při práci).

 

Pásy Astrak

Astrak

Od roku 2003 dodává společnost Astrak vysoce kvalitní pryžové pásy, podvozky a náhradní díly pro pásové stroje do všech průmyslových odvětví, od zemních prací a lomů až po zemědělství a námořní dopravu.

V současné době je jednou z vedoucích společností na trhu s řadou strategicky umístěných mezinárodních skladů, které poskytují rozsáhlému sortimentu výrobků celosvětový dosah. Jejich cílem je maximalizovat dobu provozu stroje pro každého zákazníka.

Na všechny pásy TerraTrack je standardně poskytována prodloužená záruka, která patří k nejrozsáhlejším v oboru a poskytuje provozovatelům strojů jistotu.

 


 

Sháníte konkrétní typ pásu nebo potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat. Můžete ve zprávě zanechat telefonní číslo, zavoláme Vám a vyspecifikujeme přesně co potřebujete.

Pro rychlejší specifikaci nám do zprávy uveďte značku stroje a rok výroby.

 

 #FORM[code=contact]#

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.