NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT !

Máte-li zájem o nabízené pneumatiky, chcete-li vědět více nebo další rozměry a značky, kontaktujte nás prosím na uvedených telefonních číslech nebo na E-mail (kontakty). Spolupracujeme s velkoobchody v celé EU, dovážíme levnější pneumatiky z Číny několik let. Máme vlastní sklady - nejsme jen "vizuální"  pneushop. Jsme tu pro Vás, abychom Vám nabídli co nejvýhodnější, efektivní nákup pneumatik s ohledem na kvalitu a cenu. S ohledem na Vaše požadavky na vytížení stavebních strojů a další techniky.

Máme dlouholeté zkušenosti s testováním značek pneumatik, názory řidičů, strojníků, mechaniků a zkušeností z provozu. Dále máme možnost servisu, demontáže a montáže na místě (hlavně těžkých pracovních strojů, nakladačů, dumperů...)

Děkujeme Vám za návštěvu našeho obchodu a pokud čtete tyto řádky, zavolejte nám, napište Vaše názory a věřte nám, že jste u nás správně. Máme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, specializujeme se na pracovní stroje, stavební, industiální, lesní, agro a nákladní. Pokud potřebujete i servis, zařídíme v místě vašeho podnikání (bydliště) v rámci celé ČR + SR.

VYUŽÍVEJTE TAKÉ FILTRU PRO LEPŠÍ ORIENTACI V NABÍDCE, POKUD NENAJDETE TO CO HLEDÁTE, KONTAKTUJTE NÁS, RÁDI VÁM ZPRACUJEME NABÍDKU, SAMOZŘEJMĚ ZDARMA!  

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.